top of page

הרב שלמה חן

- הרב שלנו בתל אביב -
Israeli flag_edited.png
usa flag_edited.jpg

הרב שלמה חן

   הרב שלנו בתל אביב

מזל טוב! אתם מתחתנים ורוצים רב שיקדש וירגש אתכם תחת החופה. מחפשים מישהו שיוכל ללוות, לעשות זאת בכיף, בשמחה ובאלגנטיות? הגעתם למקום הנכון!

  

בקיצור ולעניין- אנחנו ממליצים בחום על הרב שלמה, ובטוחים שאיתו תהנו מהחוויה  כרב בחופתכם.  עד כה חיתן ושימח המוני זוגות מאושרים.

 

האתר הוקם ע״י זוגות מרוצים מת״א שישמחו להמליץ בחום על הרב שלמה חן.

המלצות     /      גלריה    /     על שלמה     /     לדבר עם שלמה

בס"ד

זהו יום

חשוב

וחשוב

שזה יהיה

מושלם

חלק ממחשבותינו

סיון ונתן

 

 

 

 

 

 

 

טקס החופה היהודי הוא אחד מהרגעים האינטימיים והמרגשים ביותר במהלך חייהם של בני זוג.זהו גם ללא ספק רגע עוצמתי בהצהרת המחוייבויות של בני הזוג זה כלפי זו בפני משפחה וחברים. אחד הדברים שהיו חשובים לי ולבעלי הוא שמי שינחה את הטקס האישי הזה לא יהיה רב אקראי אלא דמות שתלווה אותנו בתהליך ,מישהו שיכיר אותנו ,שיהיה לו אכפת וחשוב שיוכל לערוך את טקס החופה שלנו באופן אישי ומרגש ושאנו נוכל להתחבר אליו.

 

רב יכול לעשות את החופה או להרוס אותה הוא יכול להפוך אותה לאירוע עוצמתי ומרגש או להעביר את זה ולהפוך את החלק החשוב הזה לסתאמי וחסר משמעות. הרב שלמה לא היה רק רב הוא היה ממש חבר שמחנו שהוא היה איתנו שם ברגעים העצומים האלו שחווינו מתחת לחופה הוא היה מקסים ורגיש והאורחים שלנו גם הם אהבו אותו מאד.

 

הוא צעיר כריזמטי מבין אותנו כצעירים הוא מאד כיבד אותנו והתחשב בצרכים וברצונות שלנו.

הרב שלמה שילב סיפורים אישיים עלינו בזמן שדיבר מתחת לחופה הוא גרם לנו להרגיש נינוחים ומרוגשים בו בזמן

הוא דובר גם אנגלית וגם עברית והיות שבחתונה שלנו היו הרבה אורחים מחו"ל הוא החליף בין השפות כך שכולם היו בעניינים כל הזמן.

 

אהבנו והתחברנו אל הרב שלמה כל כך שלפני החתונה רצינו והחלטנו להזמין אותו גם לשבת חתן שלנו כדי להכניס תכנים יהודיים לשבת במהלך השבת הוא ישב עם בכלי והכין אותו רוחנית לקראת היום הגדול זה ללא ספק עזר לבעלי  להגיע לחופה שלנו רגוע ,מוכן ובמצב הרוח הנכון והראוי.

 

שלמה הוא אדם מיוחד במינו אני לא יכולה לדמיין את החתונה שלי מונחית על ידי מישהו אחר, הוא פתח את האירוע בצורה מדהימה והשאר זרם.

 

זה היה יום חלומי וטקס מדהים שלעולם לא אשכח. 


תודה שלמה על שתרמת לכך אתה בהחלט הפכת את האירוע למיוחד!

עדי וגלעד
 

 

 

 

 

אני רוצה להמליץ בחום רב על שלמה כרב הכי מדהים שיכול להיות, וללא הגזמה אציין ואומר ששלמה עשה לנו את החתונה!


הכל התחיל מכך שלא רציתי להתחתן ברבנות כלל. להפתעתי, הדבר עורר התנגדות ממשפחתו של בן זוגי והייתי מתוסכלת מכך בתקופה שלפני החתונה. הכל השתנה כשפגשתי את שלמה. שלמה  שאל מה כל כל מפריע לי בחתונה ברבנות ופשוט עשה את כל מה שיכל על מנת שהטקס יהיה לרוחי, שאוכל לבטא את עצמי

ואמונותי ולהרגיש טוב עם המעמד.


אני חייבת להודות, שלבסוף החופה הייתה החלק הכי מרגש של החתונה. אם אתם מחפשים איש יקר, אינטליגנט, שנון, מצחיק ומעניין שילווה אתכם באחד הרגעים הכי מרגשים... זה שלמה.


כל מי שרוצה המלצה, מוזמן לפנות אלי באופן פרטי ואשמח לענות על כל שאלה. מזל טוב.

thoughts heb

 תמר ואמיר

 

 

 

 

 

היינו בשלב תכנון החתונה שלנו, ויש כל כך הרבה דברים על הראש, ואז עוברים על הרשימה של המשימות ומגיעים לשורת ״סגירה עם הרב״, ומסתבר שצריך למצוא רב שיחתן אותנו! מה עובר לנו בראש? איך לא ליפול עם איזה רב כבד ששר מוזר וגונב את ההצגה, או אחד שלא ממש יודע לתקשר באנגלית(לאור העובדה שחלק גדול מהאורחים שלנו הגיעו מארהב) או שיש את הקיצון השני, רב ״זורם מידי״ שלא ממש יכבד את המעמד של החופה בצורה שאנו רוצים. בקיצור, סיפור..., לך תמצא לך רב שיעשה את זה כמו שצריך; מכובד ולא כבד מצד אחד, קליל אך לא מידי,יתחבר לסיפור האישי שלנו וישקף אותו בטקס, ידבר עברית וגם אנגלית, ידע לשיר בטעם טוב ...ואז...מצאנו אותו...שלמה חן(:. הוא היה כל כל טוב שהאורחים (גם הישראלים החילוניים!) לא הפסיקו לשבח את היכולת שלו לנהל את החופה בצורה מושלמת. בדיוק כמו שרצינו! מעבר לכך, למדנו ממנו הרבה לאורך הדרך, ומצאנו חבר לחיים, לא חשבנו שיהיה לנו חבר רב(:. זכינו. אז ברגע שתיפגשו את שלמה למפגש היכרות הבעיה המרכזית שלכם בהקשר של הרב תשנה  במעט...כי מהרגע הזה הבעיה שלכם היא לוודא שהוא זמין ביום החתונה שלכם...
נשמח להמליץ גם בעל פה.

מור ואור

 

 

 

 

 

 

 

 

בימים אלו, קשה למצוא תחושת קהילה בלב תל אביב.  לכן המון אנשים פונים למוסדות הרבנות בתקווה למצוא איזשהו "רב חביב" שיעביר להם את החופה כמה שיותר מהר, עם כמה שפחות "פאדיחות" ביום הכי חשוב בחייהם.  רב שלמה הוא איש נדיר שיודע לדבר בגובה העיניים, לצור חברות אמיתית עם הזוגות שהוא מחתן, ולהסביר את משמעות הטקס עתיק הימים הזה ממקום רלוונטי, חדשני, ומלא כוונה ועומק. שלמה ליווה אותנו מרגע האירוסין ושבת החתן ועד לחופה עצמה כמובן.  לאחר תכניות אין סופיות של עיצוב האירוע, המוזיקה, האוכל, הבגדים, וסידורי השולחן, טקס החופה והקידושין ללא ספק היה האלמנט הבלתי נשכח ביום המדהים הזה.  והרי כולנו יודעים שזה מה שחסר לנו היום – ההבדל בין עיקר לטפל – ההבנה שהחיבור בין שני חצאים שחיפשו זה את זו לאורך מסלול חיים מורכב, הוא גולת הכותרת, ולא כמות המתאבנים בקבלת הפנים. אם אתם מחפשים רב שידע להפוך את האירוע שלכם לערב של קהילה מחבקת ולא יחפש לצאת ידי חובה, אנחנו ממליצים על שלמה בחום רב.

תום וגיא

 

 

 

אני וגיא זכינו בשלמה כרב המחתן שלנו והחוויה שלנו איתו הייתה מעולה. אנחנו שנינו חילונים ללא חיבור ממשי לדת, למעשה יש לנו רתיעה מאנשים שלא מבינים מול מי הם עומדים ומנסים לחייב אותנו להתחבר לדברים שרחוקים מאיתנו. מצד שני אנחנו אוהבי מסורת והיה לנו חשוב להתחתן בצורה דתית. כשפגשנו את שלמה באחד משיעורי פרשת השבוע שלו, אליו הגענו דרך חברים, הבנו שהגענו לאדם הנכון. גילינו אדם צעיר, אינטליגנט, מצחיק וטוב לב. אחד שאפשר לשבת איתו על בירה ולדבר על החיים וגם לשבת וללמוד ממני פסוקי תורה. שלמה הוא בראש ובראשונה אוהב אדם, הוא פתוח, מקבל ונטול יומרות ויהירות. הוא מתייחס תמיד בגובה העיניים ומכבד את דרך החיים שלנו כמו שהיה רוצה שנכבד את שלו. התהליך איתו היה קליל, נעים ונינוח, הוא דאג להסביר את הרציונאל מאחורי כל חלק בטקס ועשה זאת בצורה מעניינת וקלה להבנה. אז מבחינתנו זכינו ללמוד קצת ולהבין לעומק ומצד שני לא להרגיש שכופים עלינו דבר.

 

החופה של שלמה הייתה אישית, כנה ומרגשת ונעשה מכל הלב. בניגוד לרבנים רבים שיש להם מונולוג קבוע ומתוכנן, שלמה טורח להכיר את האנשים שהוא מחתן והתחושה היא כי החופה "נתפרת למידותיו" של העומד מולו. יצאנו בתחושה מעולה! וזכינו בדיוק לטקס שרצינו.

 

ממליצים עליו מכל הלב!

IMG_1607
IMG_1651
Shlomo (3).jpg
mor wedding.jpg
Shlomo 15
Shlomo 16
Shlomo (8).jpg
IMG_0633.JPG
Shlomo (5).jpg
Shlomo (9).jpg
Shlomo (6).jpg
Shlomo 11
Shlomo (10).jpg
Shlomo (4)
Shlomo (7).jpg
IMG_0637.JPG
Shlomo 12
Shlomo (1).jpg
gallery heb

1) למצוא את בחיר ליבך

2) להתקשר לרב

3) לבחור תאריך

4) להירשם ברבנות

5) להזמין חברים

6) למצוא שמלה וחליפה

7) לפגוש את הרב

8) לדבר על הרצונות והפחדים בחופה

9) להבין את התהליך והעומק של החופה

10) לקום רגוע ביום המיוחד ולדעת שהכל מוכן ומסודר

עשרה דברים לעשות

about heb

על הרב שלנו

הרב שלמה חן נולד בשנת 1984 בארה"ב ועלה לארץ עם משפחתו בגיל שנתיים, שלמה גדל בפתח תקווה והמשיך את לימודיו התורניים בישיבת הסדר מעלות בצפון הארץ. תוך לימוד בישיבה הוא היה בין האחראים על פעילות קהילתית לחיזוק הקשר עם עולם היהדות. שלמה נהתגייס לצה"ל בשנת 2004, ובמהלך שירותו הוא היה מצטיין קורס מפקדים ומוביל ביחידתו צנחנים,   במהלך ההתנתקות מגוש קטיף שלמה גם יצר ארגון מתנדבים  "עם הנצח",  כדי לסייע למשפחות בין שפונו והיו צריכים סיוע עם ילדים מגורים ועוד ובין בסיוע באריזה ושמירה על ציודם של המפונים למעלה מ2000 מתנדבים.

 

.לאחר שירותו הצבאי בשנת 2007, שלמה התחתן ועבר לכולל מרצ במבשרת ציון. שלמה הפך  לסמנכ"ל התפעול של ישיבה שערי מבשרת ציון תוכניות בינלאומיות של הבנים ובנות ,'וסמנכ"ל תפעול של ישיבת תורת בציון . בשלב זה, שלמה סיים קורס מקצועי בניהול ללא מטרות רווח, ולמד  אימון לחיים ולזוגות. שלמה החל את לימודי התואר הראשון בחינוך במכללת רחובות בשנת 2006

 

שלמה עבר לתל אביב לכהן כמנהל החינוכי של אחד מארגוני העצמה יהודית הגדולים בתל אביב , ועבד עם מובילי דעה ישראלים בעולם העסקי. בשנים 2015-2018  שלמה היה רב בית הכנסת המרכזי לצפון בבן יהודה 126 ,הנהיג את הקהילה ,  והיוה חלק עיקרי מהחייתו של בית הכנסת .בשנים האחרונות שלמה הינו אחד מהמנהיגים הרוחניים המרכזיים של החיים היהודים הצעירים והתוססים בעיר ומכהן כמנהל החינוכי בקרן עם ישראל (www.AmYisrael.com) בנוסף ב2018 ייסד את התכנית "תורה טק". שלמה חיתן עשרות זוגות ומלווה אותם לאורך חייהם, יש לו חגורה שחורה בקרב מגע, מנגן בגיטרה, שר, והוא חובש הצלה. נכון לעכשיו, שלמה גם נרשם ללימודים באוניברסיטה הפתוחה עובד על עוד תואר בסוציולוגיה. שלמה ואשתו חמדה, רופאה , מתגוררים בתל אביב עם ארבעת ילדיהם המקסימים - נריה, איתן, טליה, ועמיחי.

contact heb
Email:

Shlomo.Chayen@gmail.com

או השתמש בטופס יצירת הקשר>

מזל טוב

לפרטים שלמה

  • Wix Facebook page

!מזל טוב

bottom of page